mapa strony   |   kontakt   |

Struktura organizacyjna PCPR

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach

mgr Beata Karlińska


Zastępca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach

mgr Fani Sochanowskia

telefon/fax: (91) 317 02 28,  (91) 42 40 700 wew.207

e-mail: fani.sochanowska@pcpr.police.pl


DZIAŁ DS. OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ


Kierownik działu

mgr Anna Mądrzak
telefon: (91) 42 40 700 wew. 200
fax: (91) 42 40 699
e-mail: sekretariat@pcpr.police.pl


Kierownik biura kadr i płac

Administrator

mgr Anna Pinińska- Sosna

telefon: (91) 42 40 700 wew.202

fax (91) 42 40 699

e- mail: anna.sosna@pcpr.police.pl


Administrator

Justyna Małaczek

telefon: (91) 42 40 700 wew.202

fax: (91) 42 40 699

e-mail: justyna.malaczek@pcpr.police.pl


Administrator ds. Kontroli i ochrony danych

Adriana Wojciechowska

telefon: (91) 42 40 700 wew 209

e- mail: adriana.wojciechowska@pcpr.police.pl


DZIAŁ GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO


Główny księgowy

Adam Potaczek

telefon: (91) 42 40 700 wew.208
fax: (91) 42 40 699

e-mail: ksiegowosc@pcpr.police.pl


Księgowa


Beata Kuraś

telefon: (91) 42 40 700 wew. 204

fax: (91) 42 40 699

e-mail:ksiegowosc@pcpr.police.pl


DZIAŁ AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ i REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH



Kierownik Działu

mgr Aleksandra Kuczyńska
tel./fax (91) 317 02 28 wew. 107
tel. kom. 603 083 858
e-mail: aleksandra.kuczynska@pcpr.police.pl


Specjalista ds. osób niepełnosprawnych
Monika Walenciak
tel./fax (91) 317 02 28 wew. 106
tel. kom. 603 083 858
e-mail: monika.walenciak@pcpr.police.pl


Specjalista ds.osób niepełnosprawnych

mgr Alicja Falińska

tel/fax (91) 42 40 700 wew. 106

e-mail: alicja.falinska@pcpe.police.pl


DZIAŁ WSPARCIA I ŚWIADCZEŃ PIECZY ZASTĘPCZEJ



Starszy specjalista pracy socjalnej

mgr Daniel Mielniczuk
telefon: (91) 31 70 228 wew. 110
tel. kom. 665 005 140
e-mail: daniel.mielniczuk@pcpr.police.pl


Pedagog/ Pracownik socjalny

mgr Zofia Schmidt

telefon: (91) 317 02 28 wew. 109

e-mail: zofia.schmidt@pcpr.police.pl


Pedagog 

Aleksandra Jarzembska

telefon: (91) 31 70 228 wew 114

e-mail: aleksandra.jarzembska@pcpr.police.pl


Psycholog

Jakub Sinicki
tel./fax (91) 317 02 28 w. 108

telefon komórkowy: 601 150 280
e-mail: jakub.sinicki@pcpr.police.pl




Starszy specjalista pracy socjalnej

mgr Marzena Dżon
telefon: (91) 42 40 700 wew. 205
tel. kom. 603 082 901
e-mail: marzena.dzon@pcpr.police.pl


Starszy pracownik socjalny

mgr Marta Tarent - Różańska
telefon: (91) 42 40 700 wew. 206
e-mail: marta.tarent@pcpr.police.pl


Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

Małgorzata Kowalczyk

telefon: (91) 31 70 228 wew.113

telefon komórkowy: 609 001 370

e-mail: malgorzata.kowalczyk@pcpr.police.pl


Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

Paulina Kunicka

telefon: (91) 31 70 228 wew.113

telefon komórkowy: 661 600 793

e- mail: paulina.kunicka@pcpr.police.pl


Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

Magdalena Bober

telefon: (91) 31 70 228 wew.113

telefon komórkowy: 661 600 745

e- mail: magdalena.bober@pcpr.police.pl


Starszy wychowawca

Magdalena Merder


Starszy wychowawca - koordynator

Edyta Sobotka


Wychowawca

Kornelia Dawid



Wychowawca

Paulina Krzywiec



Młodszy wychowawca

Przemysław Hausner


Młodszy wychowawca

Agnieszka Przygocka


Młodszy wychowawca

Ewa Ziębowicz


DZIAŁ PORADNICTWA SPECJALISTYCZNEGO I INTERWENCJI KRYZYSOWEJ


tel./fax (91) 317 02 28
tel. kom. 603 08 30 20
e-mail: interwencja@pcpr.police.pl

godziny pracy: pon- czw: 07.30 - 18.00

piątek 07.30- 15.00


Starszy specjalista pracy socjalnej

mgr Teresa Abram
tel./fax (91) 317 02 28 wew. 103
tel. kom. 603 083 020
e-mail: teresa.abram@pcpr.police.pl


Starszy specjalista pracy socjalnej

mgr Katarzyna Bąk
tel./fax (91) 317 02 28 wew. 104
tel. kom. 603 985 826
e-mail: katarzyna.bak@pcpr.police.pl


Psycholog

mgr Marcjanna Roman
tel./fax (91) 42 40 700 wew. 102
e-mail: marcjanna.roman@pcpr.police.pl


Pracownik socjalny

mgr Anna Zaśko
tel./fax (91) 42 40 700 wew. 105
tel. kom. 601 150 280
e-mail: anna.zasko@pcpr.police.pl


Schemat organizacyjny PCPR w Policach

Regulamin organizacyjny PCPR

Zasady funkcjonowania Domów Dziecka

Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Podpisał: Sabina Wacławczyk
Dokument z dnia: 11.06.2019
Dokument oglądany razy: 5 243
Opublikował: Sabina Wacławczyk
Publikacja dnia: 25.11.2019
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 


bip.gov.pl